Специалният велопоход на толерантността „Le tour du canal“ ще се проведе на 27 септември 2025 г. на Гребния канал в Пловдив.
Фондация „Ела и ти“ организира велопоход за хора с двигателни затруднения. В продължение на 1 час участниците ще извършват обиколки на Гребния канал.
„Le tour du canal“ предлага възможност да бъдем отново заедно по едни различен начин, да имаме своите нови и вълнуващи преживявания и да обменяме опитност и идеи. Гарантираме незабравимо и вълнуващо преживяване, с което ще засвидетелстваме своята толерантност и минаване отвъд границите.“ – казват от „Ела и ти“.
Всички заедно на колела, триколки, колички, скейтборд, ролкови кънки, семейства с деца, приятели, съседи ще направим обиколки на Гребния канал.
– споделят организаторите.
Старт/финалът е при трибуните на Гребен канал, Пловдив. Началото е в 14.00 ч.
Велопоходът ще бъде поведен от Явор Ангелов – флейтист със зрителни нарушения. За доброто настроение на участниците, в програмата е включено неалкохолно парти с коктейли и почерпка, подготвяни от човек в количка.
Желаещите могат да се включат с:
– триколки
– велосипеди
– колички
– ролери
– скейтборд
– тротинетка
ПРОГРАМА на събитието
14.00 ч. – Откриване на събитието с коктейлите на Ники
14.50 ч. – Явор Ангелов, флейтист, ще ви завладее със своето изпълнение
15.00 ч. – СТАРТ
16.00 ч. – ФИНАЛ
Записването за участие става в специална форма тук.
За контакт:
Гери: 0878 686 720
Фондация „Ела и ти“: 0878 510 310
За новини следете фейсбук събитието и страницата на фондацията.
Събитието се организира от фондация „Ела и ти“ с финансовата подкрепа на Агенция за хора с увреждания.