Какво се случи на Red Bull BEAT4

0

Над 160 участници, разпределени в 41 отбора, взеха участие в турнира по плажен волейбол Red Bull BEAT4. Състезанието се проведе в отделни кръгове, като 4 локации бяха техен домакин – Крапец, Рапонги (Варна), Слънчев бряг и Перла (Приморско). След това най-добрите два отбора премериха сили на големия финал на плаж Перла в Приморско.

Red Bull BEAT4

Отборът Very Strong е големият победител в Red Bull BEAT4, след като успя да наделее над Rebels Burgas с 2:0. Тимът, освен с умения, се отличи и с това, че беше един от малкото с две дами (едно от условията на турнира беше всеки отбор да бъде с 4 състезатели, като поне един от тях да е жена).

Голямата награда, с която си тръгнаха победителите от Red Bull BEAT4, е посещение на мачове от Световното първенство по волейбол, което ще се проведе през септември в Милано.

Сребърните медалисти от турнира – Rebels Burgas получиха билети за Мануел Рива през август на плаж Перла в Приморско, а с бронза се окичи отборът Primo Team, който спечели предметни награди.

Първото издание на турнира по плажен волейбол Red Bull BEAT4 беше организирано от Red Bull и Volley Mania.